Специалист маркетинг и търговия

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Задължения:
- Комуникира с бизнес клиенти и партньори;
- Планира, координира и реализира рекламни, PR мероприятия и
маркетингови кампании;
- Следи продажбите, инициира предложения за нови продукти и
оптимизиране на вече съществуващи;
- Подготвя презентации и описания на комплекса, хотелите и услугите;
- Поддържа контакти и бази данни с клиенти;
- Изготвя оферти, обработва ваучери, издава фактури и участва при
сключване на договори.

Изисквания:
- Висше икономическо образование – маркетинг или туризъм;
- Опит – минимум 1г.;
- Отлично владеене на английски език – предимство ще се счита втори
чужд език;
- Много добра компютърна грамотност;
- Задължителен опит с резервационни системи;
- Комуникативни и организационни умения;
- Способност за работа в екип.

Предлагаме:
- Възможност за работа в голяма и перспективна компания;
- Възможност за професионално развитие и растеж;
- Целогодишна заетост;
- Служебен транспорт;
- Отлично възнаграждение.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтен номер на обявата r_DP_AMMS_d).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. Бургас

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

30.01.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК