МАРКЕТИНГ ЕКСПЕРТ ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ

Силвър Стар Моторс ЕАД e официалният представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, продължаваме масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако сте усмихнат маркетолог и се справяте с крайните срокове,

ако автомобилите (леки, лекотоварни, товарни и автобуси) Ви вълнуват,

ако сте ангажиран към работата си и умеете да приоритизирате,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Моторс ЕАД, локация София като:

Основни задължения на позицията:
• Проследяване и изпълнение на предварително одобрен маркетингов план и комуникационни стратегии, както и съпътстваща отчетност
• Координиране и провеждане на маркетингови събития, свързани с нови лекотоварни, товарни и употребявани автомобили
• Планиране, реализиране и отчетност на маркетингови кампании/събития, вкл. управление на медия план
• Проучване и комуникиране с рекламни агенции, съблюдавайки стандартите на производителя и компанията
• Участие в съвместни проекти и локални маркетингови събития за автомобили Мерцедес-Бенц, Фузо и Сетра с колеги от дилърствата в страната (подготвяне и реализиране BTL реклама)
• Непрекъсната съвместна работа с колеги от отдели Продажби и Следпродажбено обслужване

Изисквания към търсения кандидат:
• Предишен маркетингов опит в международна компания и/или рекламна агенция (минимум 3 години)
• Добро владеене на английски език за ежедневна кореспонденция и превод на материали
• Задължително завършено висше образование
• Адаптивност, мотивираност и комуникативност
• Работа с МS Office, вкл. PowerPoint и Excel
• Активен шофьор с валидна шофьорска книжка (кат. В), с възможност за регулярни командировки в страната
• Проактивност, аналитичност и самоорганизираност

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати с опит в сферата на дигиталния маркетинг.

Предимствата за Вас:
• Ще работите на трудов договор на пълен работен ден при 5-дневна работна седмица с 22-дневен платен годишен отпуск
• Ще имате възможност да сте част от сплотен и приятелски настроен отдел/екип
• Ще получите шанса да работите за генералния представител на Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо за България
• Ще имате шанса да участвате в поддържането на имиджа на бранда в България
• Ще надградите професионалните си умения в компания с международни стандарти на работа
• Ще участвате в организирането на специални маркетингови събития за клиенти в цялата страна

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstarmotors.eu, като посочите референтния номер на позицията (M_0220), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се отработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Моторс“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на компанията или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

19.02.2020

Организация:

Силвър Стар Моторс ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Моторс ЕАД може да получите ТУК