Мениджър рецепция- Варна

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент лидер в сферата на туризма, търсим мотивиран човек, който да бъде назначен като:
Мениджър рецепция.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Планира, ръководи и координира цялостната дейност на звено рецепция;
- Ръководи, организира и контролира цялостната дейност по посрещане, настаняване, обслужване
и изпращане на гостите;
- Следи за изпълнението на трудовите задължения от страна на подчинените му служители
рецепционисти и пикола, като осъществява пряк и постоянен контрол;
- Контролира качеството на предлаганите услуги и обслужване на рецепция;
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с и от компетенциите
длъжността.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Висше или средно специално образование, релевантно към длъжността;
- Минимум 1 година опит на сходна длъжност в 4* хотел/и;
- Компютърна грамотност - познания за работа с MS Office и специализиран софтуер; опит при работа
с Fidelio ще се счита за предимство;
- Изключително добре развити умения за общуване и работа с хора; спазване на деловия тон на
общуване и поведение;
- Отлично владеене на английски език писмено и говоримо, втори чужд език ще се счите за
допълнително предимство.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Конкуренто възнаграждение;
- Отлични условия за работа в приятна атмосфера;
- Възможност за повишаване на квалификацията и вътрешно кариерно развитие;
- Динамична и отговорна работа.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.03.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК