Оперативен управител- Бургас

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, луксозен ваканционен комплекс от затворен тип на морския бряг, търсим да назначим:

Оперативен управител

Отговорности:

Отговаря за оперативната - стопанска и експлоатационна дейност, като организира, ръководи и контролира предлагането на услугите в комплекса;
Ръководи и контролира съответствието със стандартите на работа и качество на всички дейности по настаняване и изхранване на гостите;
Мотивира, участва в обучението на персонала и контролира представянето по вътрешнофирмените стандартите за качество;
Изготвя графици за работа на персонала;
Развива и поддържа одобрения бюджет, контролира разходите и спазването на финансовата дисциплина и документооборота;
Контролира състоянието и движението на ДМА и СМЦ в комплекса;
Следи състоянието на базата;
Следи ежедневната заетост и продажбата на легловата база и допълнителните услуги;
Организира цялостната дейност по посрещане, настаняване и обслужване на клиентите;
Познава и следи за съответствие на дейността с нормативните изисквания.

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Дългосрочен ангажимент в утвърден обект;
Изхранване и разходи за гориво;
Възможност за настаняване;
Възможност за професионално израстване.

Основни изисквания:

Висше образование (в областта на хотелиерството е предимство);
Професионален опит не по-малко от две години на ръководна длъжност в туризма;
Отлично владеене на английски език, втори език ще се счита за предимство;
Компютърна грамотност - работа с MS Office и специализиран софтуер;
Комуникативност, дипломатичност, лидерски умения, умение за работа в екип и с клиенти.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.03.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК