Организатор, мострен център- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За международна компания, търсим да назначим:

Организатор, мострен център

Основни задължения:
Създаването на мострен център и избор на плетачни машини;
Организиране на участие в проекти за финансиране (ако има такава опция);
Мостриране и програмиране: проучване и разработка на нови плетки / техники, разработване на мостри за клиентите;
Конфекция: намиране на подходящите кадри, които ще отговарят за кетеловането, шиенето, гладенето и прането;
Управление на екипа и насочване как да имат добър завършен вид и висок резултат за клиента;
Общи съвети относно мострите: време за плетене, ефективност и т.н;
Предаване на разработка / програмиране на технолозите от фабриките за SMS и масово производство.

Компанията предлага:
Атрактивно заплащане;
Бонусна система;
Работно предизвикателство в развиваща се компания;
Работа с европейски марки от среден и висок клас;
Възможност за кариерно развитие;
Работа в международен екип.

Изисквания:
Опит с плетива / машини, които изработват плетени облекла;
Умения за програмиране и настройване на софтуерите на машините;
Познаване на обмерни таблици, видове прежди;
Опит в изготвяне на различни видове мостри;
Добро ниво на английски език;
Гъвкавост и добра организираност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.05.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК