Дистрибутор

Иновационна научно - техническа компания с научен екип от професори и лекари, занимаващи се с изследване, проучване и създаване на биологично чисти продукти и екстракти с цел удължаване на човешкия живот и подобряване на неговите показатели, както и с удължаване и подобряване на живота на животни (домашни любимци) ТЪРСИ да назначи амбициозен, деен и активен служител.
Задължения: Привличане на инвеститори в компанията; Продажба на продукти; Разширяване и поддържане на съществуващата мрежа от клиенти.ПРИ ВСЯКА ПРОДАЖБА НА ДАДЕН ПРОДУКТ ДИСТРИБУТОРИТЕ НИ ПОЛУЧАВАТ 40% КОМИСИОННА.
Компанията предлага огромни възможности за развитие и получаване на финансови средства,свързани с постигнатите резултати
Търсим дейни, мислещи и контактни хора, които не се притесняват да говорят пред групи от хора на събития, конференции и подобни срещи.
Ако се разпознавате в гореописаното, не се колебайте да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 0 лева на месец

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

19.06.2020

Организация:

ЛЛ-Медика ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЛЛ-Медика ООД може да получите ТУК