Асистент дигитален маркетинг с английски език /без опит/

Описание

Описание и изисквания:
Онлайн старт ъп за козметични продукти търси да назначи асистент дигитален маркетинг с английски език. Успешният кандидат е инициативен човек с голямо желание за развитие в сферата на маркетинга и високо ниво на креативност и отлично владеене на писмен английски език.

Основните отговорности за тази позиция включват:

- Комуникация с профили в инстаграм

- Инфлуенсър outreach

- Рисърч на релевантни профили в инстаграм и изготване на листове за сегментация

- Анализ на съдържанието на конкурентите

Не се изисква трудов стаж или опит. От значение са единствено креативността и желанието за работа (и отличното владеене на английски език).

Изисквания и умения:

- Задалжителен английски на добро писмено ниво

- Интерес към сферата на козметиката

- Интерес към социалните мрежи

Предимства:

- Умение/желание за създаване на видео и фото съдържание

Работата е изцяло дистанционна и на свободна практика (фрийланс). Изискват се около 15 часа седмично с високо ниво на гъвкавост за кандидата.

Как да кандидатстваш?
Изпрати:
* актуално CV + кратка мотивация “Защо искаш да работиш в стартъп за козметични продукти”

Ще се свържем за интервю (онлайн) само с избрани кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 300 до 500 лева на месец

Категория:

Дигитален маркетинг

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

19.06.2020

Организация:

BodyCo London Ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за BodyCo London Ltd може да получите ТУК