Офис асистент с английски език

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.
Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – маркетингова компания, специализираща в областта на
електронната търговия – търсим Офис асистент с английски език.

Отговорности и задължения:
- Организиране на работния процес в офиса;
- Съставяне и проследяване на графика за срещите и задачите на мениджърите;
- Разпределяне на фактури и документи към различните отдели;
- Обработка на входяща и изходяща поща;
- Сътрудничество със счетоводен отдел;
- Поръчка на консумативи и работни материали;
- Бизнес комуникация с партньори и контрагенти.

Изисквания:
- Отлична компютърна грамотност – Windows Office packet;
- Английски език – работно ниво В1-В2;
- Добри организиционни и комуникативни умения;
- Умения за работа в екип.

Нашият клиент предлага:
- Работа в сплотен и приятен екип;
- Стандартно работно време;
- Стабилна работа в развиваща се компания.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата GT_OTP). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Услугата за кандидата е напълно безплатна!
Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.(Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

10.08.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК