Ръководител проекти- София

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
В момента за наш клиент, утвърдена на българския пазар строителна компания, търсим мотивиран кандидат, който да ръководи екип от професионалисти на позиция:

Ръководител проекти

Отговорности:
- Ръководи обектовия екип за изпълнение на Договора;
- Провежда срещи с Възложителя, Проектанта, Строителния надзор във връзка с изпълнението на Договора;
- Подготвя и изготвя първичните документи за приемане и отчитане на изпълнените СМР на Обекта;
- Изготвя и контролира стриктното спазване на графика за изпълнение на Проекта;
- Обобщава резултатите от изпълнението на Договора и предлага мерки за увеличаване на ефективността;
- Участва в разработването на вътрешнофирмени актове на фирмата;
- Подготвя указания и инструкции.

Компанията предлага:
- Възможност за реализация в стабилна компания и разпознаваем бранд;
- Отлични условия за работа и сплотен екип;
- Предизвикателни проекти, динамика и възможности за развитие;
- Конкурентно възнаграждение и социални придобивки;
- Гъвкаво работно време;
- Обучения, съобразно личните и професионални цели.

Изисквания:
- Висше образование – специалност ВиК или ССС;
- Минимум 3 години професионален опит на същата или сходна позиция;
- Добро ниво на владеене на английски език;
- Отлично владеене на MS Excel, MS Word, MS Project, MS Outlook, AUTO CAD;
- Познаване на трудовото, търговското и гражданското законодателство;
- Познаване на нормативните документи, касаещи разхода на труд, материали и механизация;
- Познаване начините за ценообразуване в строителството;
- Инициативност, отговорност и ориентация към постигане на резултати;
- Добри организаторски качества.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК