Инженер анализи/дистанционно отчитане НН за гр. София

Описание

Основни отговорности:
Осигурява въвеждането, експлоатирането и разширяването на системите за дистанционно отчитане на ниво ниско напрежение;
Отговаря за създаването на поръчки за отчет в клиентската система и насочването им към системите за дистанционно отчитане;
Осигурява редовното предаване на отчетените данни за фактуриране, при стриктно спазване на графика за отчитане и нормативните изисквания, регламентиращи дейността;
Своевременно осигурява верни и пълни данни от системите за дистанционно отчитане на ниско напрежение за изготвянето на отчети, справки, баланси на електрическа енергия и анализи;
Извършва параметризация на устройства от системите за дистанционно отчитане на ниско напрежение.

Изисквания:
Висше техническо образование (електротехническо е предимство);
Професионален опит в сферата на енергетиката;
Много добра компютърна грамотност – MS Office – MS Excel;
Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
Отлични комуникативни и организационни умения;
Много добри умения за работа в екип.
Място на работа:
гр. София

НАШИТЕ ПРИНЦИПИ

БЕЗОПАСТНОСТ

ЕФЕКТИВНОСТ

ИНОВАЦИИ

ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ

СЪТРУДНИЧЕСТВО

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. София