Специалист, Маркетингови проучвания и анализи - гр. София

Описание

ОТГОВОРНОСТИ

• Провежда количествени и качествени маркетингови изследвания
• Подготвя въпросници и извадки за провеждане на маркетингови проучвания;
• Анализира резултатите от изследвания на пазара, идентифицира тенденции, изготвя доклади, резюмета, презентации;
• Подпомага процесите по управление, координация и мониторинг на работата на външните изследователски агенции при осъществяването на маркетинговите изследвания.
• Събира и обработва данни от различните източници на информация в компанията и извън нея, с цел навременно изготвяне на периодични отчети, анализи и презентации
• Осигурява, потвърждава и управлява навременна и надеждна информация относно пазара на телекомуникационни услуги
• Идентифицира пазарни тенденции
• Установява, развива и наблюдава различни информационни канали
• Управлява и обогатява информационни бази данни

ИЗИСКВАНИЯ

• Висше образование - специалност маркетинг или социология е предимство
• Минимум 2 години опит в организиране, координиране и провеждане на маркетингови изследвания
• Познания на телекомуникационния пазар в България и продуктовото портфолио на компанията са предимство
• Предишен маркетингов опит се счита за предимство
• Отлични компютърни умения (отлични умения за работа с Microsoft Office и SPSS)
• Отлично владеене на английски език
• Аналитични умения и поемане на отговорност
• Комуникативни умения, инициативност и способност за работа в екип

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания в България
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
• Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография, мотивационно писмо за позициятане по-късно от 02 февруари 2021г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

05.01.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК