SALES MANAGER

Търсим Sales Manager за компанията ни, която се занимава с рекламни и творчески услуги и кампании.

Изисквания:

Предишен опит на позиция Project Manager, Account Manager или Sales Manger в секторите Реклама и Маркетинг

Опит при воденето на преговори с корпоративни клиенти и доставчици.

Опит в създаването и поддържането на клиентска мрежа

Комуникационни и организационни умения

Лична мотивация и желание да научава нови неща от света на рекламата и киното

Страст, проактивност и желание за работа

Владеене на английски език на работно ниво

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Привлича нови клиенти, като разширява портфолиото от настоящи клиенти.

Изгражда и поддържа дългосрочни взаимоотношения с привлечените клиенти на фирмата.

Развитие на отношенията с ключови клиенти на фирмата.

Активно търси и развива нови бизнес възможности (нови клиенти, нови продажби, развитие на мрежа, партньори и др.)

Участие в разработването и изпълнението на маркетинговите стратегии на компанията.

Отговаря за изпълнението на бизнес стратегиите, постигането на индивидуалните и общите фирмени цели.

Предлагаме:

Атрактивно фиксирано възнаграждение и бонусна схема, според постигнатите резултати от продажби.

Възможност за професионално развитие.

Развитие в млад и творчески екип от доказани професионалисти.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Маркетинг
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.02.2021

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК