Акаунт Мениджър с френски език- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За наш клиент, популярна и развиваща се компания в сферата на печатарските услуги, търсим:

Акаунт Мениджър с френски език

Задължения:
Проследяване на процеса по обработка и изпълнение на поръчки в CRM система
Обработване на поръчки, разпределянето им към съответните звена на компанията и предоставяне на обратна връзка за процесите
Водене на активна кореспонденция по имейл на френски език
Изготвяне на оферти и работа в тясна връзка с търговски отдел
Превод от български на френски и обратно

Изисквания:
Комуникативност и мотивация за работа в динамична среда
Отлично владеене на писмен и говорим френски език
Добра компютърна грамотност- Word, Excel, Google Drive, CRM
Опит в областта на полиграфията ще се счита за голямо предимство

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение
Възможност за работа от вкъщи
Отлична бонусна система
Възможност за развитие
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.02.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК