Електромонтьор изграждане, поддържане, ремонт на електропроводни линии и мрежи/лаб. кола/ термовизия- София

Описание

Основни задължения:
Извършване на термовизионна диагностика измервания и изпитвания на технически параметри на електрически съоръжения в разпределителната мрежа със специална апаратура;
Извършване на ултразвукова диагностика, измервания и изпитвания на техническите параметри на електрическите съоръжения и въздушна разпределителна мрежа 110/СрН със специална апаратура;
Измерване натрупването на частични разряди в кабелна разпределителна мрежа със специализиране апаратура;
Водене на формуляр/работна карта за ежедневен отчет на извършените дейности по обекти, както и изготвяне на методики, инструкции, сравнителни таблици и анализи;
Участва в домашни дежурства по график.

Изисквания:
Средно образование (професионално техническо – ще се счита за предимство);
Опит на подобна позиция (ел. уредби и мрежи над 1000V) - минимум 3 год.;
Задълбочени познания по електротехника и устройство на ел. уредби и мрежи;
Познаване на методите за диагностика на съоръжения и апарати, експлоатирани в ел. уредби с напрежение до и над 1000V;
Добра компютърна грамотност, работа с MS Office;
Шофьорска книжка – „В“ или „С“ категория;
Умения за работа в екип.

Месторабота:
гр. София
НАШИТЕ ПРИНЦИПИ

БЕЗОПАСТНОСТ

ЕФЕКТИВНОСТ

ИНОВАЦИИ

ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ

СЪТРУДНИЧЕСТВО

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159