МЕНИДЖЪР ПРОЕКТИ - Плевен

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор на позицията:

МЕНИДЖЪР ПРОЕКТИ

Основни отговорности:

• Организира и ръководи екипите по отделните проекти, за които отговаря;
• Следи за спазването на сроковете за изпълнение и при закъснение предприема необходимите действия;
• Води необходимата документация и официалната кореспонденция по зададените проекти;
• Извършва коригиране на графици и цели по проекта, ако е необходимо;
• Извършва контрол на качеството на проекта по време на разработката, за да се поддържат очакваните стандарти;
• Взимане на ефективни решения, управление и идентифициране на потенциални рискове;
• Разработване на цялостни планове за проекти, които да се споделят с клиенти, както и с други членове на персонала.
Изисквания:

• Висше техническо образование, за предпочитане в областта на инженерството или специалност бизнес и управление;
• Доказан опит в управлението на проекти;
• Отлични комуникационни и организационни умения;
• Отлични работни познания за Microsoft Office;
• Много добри познания по английски език (писмено и устно).

Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение;
• Отговорна позиция в екип от професионалисти;
• Динамична работна среда, предлагаща професионални предизвикателства;
• Възможност за управление на проекти от висок клас;
• Потенциал за професионално развитие.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в сферата на човешките ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Плевен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК