Помощен персонал за инвентаризации – работа с електронен четец на 2.11 и/или 3.11.2023- Варна

Помощен персонал за инвентаризации – работа с електронен четец на 02.11 Варна Delta Planet и Гранд Мол
Помощен персонал за инвентаризации – работа с електронен четец на 03.11 Варна Delta Planet

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш клиент, доказана компания в организирането на мащабни преброявания търсим:

Помощен персонал за инвентаризации – работа с електронен четец

ЗАЕТОСТТА СЕ ОТНАСЯ ЗА 02 и 03.11.2023 г.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

Отчитане с електронен четец;
Отговорно отношение към работния процес;

ПРЕДЛОЖЕНИЕТО:
9 лв чисто на час;
Задължително плащане по банков път!
Работни смени от 6 до 8 часа на ден;
Начало на работна смяна : 16:30 ч. или от 20:30 ч.
Работа в млад колектив;

ИЗИСКВАНИЯ:
Предишен опит не се изисква;
Навършени 18г;
Въвеждащо обучение;
Подходящо и за студенти. Имаме място за теб и за твои приятели!

Ако предложението ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата актуална автобиография.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.радваме да разгледаме Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.11.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК