Мениджър Резервни части - Варна

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър България търси за свой клиент, с национално покритие, опитен и активен професионалист за позиция:

Мениджър Резервни части

Основни отговорности:

• Управление на покупко-продажбата на резервни части и оформление на документите, свързани с дейността;
• Анализ на използваните части в бранша, спрямо машини и клиентите;
• Организация на профилактики по машините;
• Комуникация с крайни клиенти и партноьори по телефон и мейл;
• Комуникация със сервизните екипи и организация на резервни части свързани с ремонти.

Изисквания за позицията:

• Опит на подобна длъжност се счита за предимство;
• Технически познания, подпомагащи дейността;
• Отлично владеене на английки или немски език;
• Отлична комуникация и умения за презентиране;
• Инициативност ориентираност към постигане на резултати.

Компанията предлага:

• Възможност за реализация в утвърдена компания с дългосрочна перспектива;
• Работа в подкрепяща среда с екип от професионалисти;
• Конкурентно възнаграждение.

Предложението ни Ви се струва интересно? Моля, изпратете ни своето детайлно CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016г..

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК