Експерт търговски контрол- София

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси и всеки ден помага на над 600 души да намерят мечтания си работодател.

Заедно с един от нашите клиенти, водеща международна компания, производител в сферата на хранително-вкусовата промишленост, ние търсим мотивирани професионалисти за позиция:

Експерт търговски контрол

Основни отговорности:
Контрол на бюджета на производствения и логистичния отдел
Подготовка на месечни и кумулативни отчети за печлившност на марката
Подготовка и анализ на резултатите от печлившността на канала и приноса на клиентите месечно и на годишна база
Иницииране на бюджетни планове на търговския и маркетинговия отдел по време на годишно планиране
Активно участие в процесите на бюджетиране и прогнозиране
Контрол и мониторинг на всички инвестиции и специални оферти за клиентите и подготовка на отчети
Измерване на ефективността на промоциите и оптимизиране на рекламните дейности

Изисквания за позицията:
Висше икономическо образование
Минимум 3 години опит на сходна позиция
Владеене на английски език
Отлична компютърна грамотност
Опитът в производствена среда ще се счита за сериозно предимство
Лидерски качества и умения за планиране

Компанията предлага:
Отлично стартово възнаграждение
Бонусна система
Стандартно работно време
Възможност за работа от вкъщи
Мултиспорт карта
Безплатни обучения и курсове
Допълнително здравно осигуряване
Възможност за кариерно развитие в компанията

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 5000 до 5500 лева на месец

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

31.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК