Видео аниматор - София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е амбициозна, бързо развиваща се компания с кауза в сферата на образованието. Компанията се стреми да предлага качествени и иновативни услуги, за да отговори на всички очаквания на потребителите си.

По повод бързото развитие и разширяването на екипа им и в международен план, за тях в момента търсим мотивиран, позитивен и креативен кандидат, който да се присъедини на позиция:

Видео аниматор

Задължения и отговорности:
Създаване на видеа чрез Adobe Animate и Adobe Premiere;
Обработка на видео материали;
Работа в екип от опитни аниматори, монтажисти и сценаристи.

Какво предлагат:
Много добро възнаграждение;
Бонусна система, обвързана с количеството и качеството на работата;
Офис на топ локация;
Интересна и предизвикателна работа с кауза;
Менторство от професионалист в сферата;
Допълнително здравно осигуряване;
Карта за спорт;
Тиймбилдинги и още фирмени събития;
Допълнителни дни отпуск;
Работа в успешен екип в бързо развиваща се компания;
Динамична и мотивираща работна среда.

Изисквания:
Релевантно образование;
Отлично владеене на Adobe Animate и Adobe Premiere ;
Владеенето на Adobe After Effects и Adobe Audition е предимство ;
Познания по Microsoft Office и Google Drive;
Умения за добра организация на личното време и проактивност в изпълнението на поставените задачи;
Отборен дух.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

20.04.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК