SEO Копирайтър/ SEO Copywriter

Franchisng BG търси SEO Копирайтър/ SEO Copywriter за създаване на текстове за Optimysticа.

Optimysticа е компания, развиваща се в сферата на онлайн и SEO маркетинга, както и в постигането на оптимистични резултати за всеки един бизнес. От 2006 г. Optimysticа извежда сайтовете на клиентите си на първо място в Google, с цел да увеличат значително продажбите си.
Optimystica е компания, която е популярна не само в България, но и в още 11 други държави. Получихме и признание от независим сайт, който ни постави на първо място като фирма, оптимизирала по най-много SEO думи. Защото ние знаем къде може да скриете труп. И това става на втора страница в Google!
Оptimystica е помогнала на над 100 компании, да се изкачат на челни места в най-голямата търсачка в света Google, превръщайки ги в най-влиятелните фирми в интернет за техния бранш.
Във връзка с разширяването на екипа Optimystica си търси SEO Копирайтър/SEO Copywriter.

КАНДИДАТСТВАЙТЕ ПРИ НАС АКО ВИЕ:
- обичате да пишете;
- владеете добър писмен български;
- умеете да създавате добре оптимизирани статии с уникално съдържание;
- Отлична работа с MS Office;
- Прецизност по отношение на детайлите;

* С предимство ще се разглеждат кандидати с опит в сферата

Отговорности:
- създаване на уникални SEO текстове с цел представяне на продукти и услуги за различни сайтове и бранкоше: матраци, кредити, акумулатори, детски стоки, козметика и др.
- проверка и редакция на вече качени текстове;
- писане на рекламни текстове за Google Ads;

Предлагаме:
- Разнообразни проекти;
- Въвеждащи и периодични обучения;
- Работа в млад и мотивиран екип от специалисти;

За да кандидатствате, е необходимо да изпратите автобиография с актуална снимка

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Franchisng BG притежава безсрочен лиценз за подбор на персонал, издаден от Националната Агенция по Заетостта с №2325/16.08.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Маркетинг
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

08.11.2021

Организация:

Franchising BG

Детайли за организацията:

Повече информация за Franchising BG може да получите ТУК