МЕНИДЖЪР СКЛАДОВИ ПРОЦЕСИ - Велико Търново

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивиран и отговорен специалист да се присъедини към екипа на наш партньор – международна компания, с производствена дейност в България, на позиция:

МЕНИДЖЪР СКЛАДОВИ ПРОЦЕСИ

Отговорностите на позицията включват:

• Детайлно познаване на складовите и логистични процеси и търсене на възможности за оптимизацията им с цел подобряване на складовите показатели.
• Управление на цялостната дейност по приемане, съхраняване и експедиция на стоки и материали.
• Координиране на дейността по поръчки, доставки и експедиция на стоки до клиенти с отделите Логистика, Производство и логистични партньори.
• Извършване на контрол, относно количеството и качеството на постъпващите и изпращани стоки и материали.
• Контрол на разполагането и подреждането на материалите в складовата и производствените помещения.
• Организация на извършваните инвентаризации и изготвянето на необходимата документация за наличностите в склада.
• Управление на екип от складови служители: разпределение на задачи и спазване на политиката за здраве и безопасност.
Успешният кандидат притежава:

• Завършено висше образование в областта на логистиката, мениджмънта, управление на производството – предимство.
• 5+ години опит на позиция, свързана с управлението на складове
• Опит в изграждане и оптимизация на складови помещения
• Много добро владеене на английски - писмен и говорим
• Познания и умения в използването на складови програми и ERP системи - Navision (Dynamics NAV), WMS, SAP.
• Добра компютърна грамотност
• Инициативност, комуникативност и аналитичност
• Отговорност, способност за делегиране на задачи и работа под напрежение
Компанията предлага:

• Добро възнаграждение
• Много добър социален пакет
• Възможност за работа в международна среда
• Развитие на професионалните умения и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в областта
• Динамична и енергична среда
Ако тази възможност Ви звучи интересно и искате да бъдете част от международен екип от професионалисти, изпратете ни своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК