Специалист обработка и анализ на данни - Варна

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент – успешна българска компания, търсим мотивиран специалист, който да се присъедини към екипа на компанията на позиция:

Специалист обработка и анализ на данни

Отговорности:

• Работа с база данни в информационните системи, свързана с търговските и производствени процеси в компанията
• Анализ на финансова и нефинансова информация (продажби, оборот, движение на стоки по обекти и пазари, наличности и др.), с цел установяване на зависимости, тенденции, слабости и т.н.
• Проследяване на тенденции и изготвяне на предложения за оптимизиране и по-успешна реализация на продуктите
• Актуализиране на ценовите листи
• Участие в планирането на маркетинговата стратегия на компанията
Изисквания:

• Висше образование – предимство специалности Финанси, Статистика, Търговия
• Отлично ниво на работа с Excel
• Много добри аналитични умения и афинитет за работа с цифри
• Внимание към детайлите
• Работно ниво на английски език
• Мотивация за работа
Компанията предлага:

• Много добро възнаграждение
• Развитие на професионалните умения и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в областта
• Динамична и енергична среда
Ако тази възможност Ви звучи интересно и искате да бъдете част от екип от професионалисти, изпратете ни своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК