BIM MANAGER - София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водещ в областта на строителните процеси, търсим да назначим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

BIM MANAGER

Основни отговорности и задължения:
Адаптиране на всички работни процеси в съответствие с установените BIM стандарти;
Поддържане и разработване на BIM протокол, шаблони за файлове, банкови файлове;
Контролиране и координация в моделите на инженерните специалности и подпомагане на проектантския процес;
Проучване на различни варианти за автоматизация и оптимизация на повтарящи се дизайнерски задачи и процеси.

Изисквания:
Висше образование в областта на строителството;
Опит на сходна позиция над 2 години;
Задължително отлично владеене на “Revit”;
Отлично използване на MS-Office пакет (задължнително Excel);
Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
Мотивация за работа и усвояване на новости, както и изявени способности за работа в екип.
Предложението на компанията:
Отлично възнаграждение спрямо опита на подходящия кандидат;
Възможност за професионална реализация и развитие в международна компания;
Отлични условия на труд и коректност от страна на работодателя.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете директно своята автобиография!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК