Ръководител склад- Костинброд

Ако търсиш възможност за дългосрочно кариерно развитие в международна компания с установени добри практики и фокус върху усъвършенстване, тук ще те очаква динамична среда и екип от професионалисти. Заповядай при нас на ролята Ръководител склад

ТВОИТЕ КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:
Организиране и контролиране на товаро-разтоварните дейности в склада
Организиране и извършване на периодични месечни проверки и инвентаризации и анализ на резултатите
Контролиране спазването на правилата по процедурите на компанията
Осигуряване безопасността на труда, реда и хигиената в склада
Материална отговорност за амбалажа, материалите и готовата продукция в склада
Изготвяне на работни графици и промяната им в съответствие с целите на компанията
Изготвя аргументирани предложения за подобрение на процесите
Поддържа ефективна комуникация с всички вътрешни и външни клиенти

TОВА ТВОИТЕ ТАЙНИ СЪСТАВКИ ЛИ СА?
Опит в управление на хора и управление на складови стопанства
Опит в сектор бързооборотни стоки
Висше образование – икономическа специалност
Английски език: ниво B2, писмено и говоримо
Умения за работа с MS Office, опит в работа със SAP е предимство
Готовност за работа на смени, вкл. и нощна

НИЕ ТИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Да бъдеш част от развиваща се компания изграждаща дългосрочни взаимоотношения със своите служители
Работа в екип от професионалисти и динамична среда, предоставяща възможности за развитие
Допълнителен пакет от социални придобивки и бонуси обвързани с постигнатите резултати
Покриване на разходи за транспорт

НАШИЯТ ЕКИП:
Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

МОЖЕ БИ ТИ СИ НАШАТА ТАЙНА СЪСТАВКА?

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр.

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

15.02.2024

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК