Координатор ключови клиенти- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори - компания занимаща се с проектиране и изграждане на отоплителни инсталации и топлинно счетоводство, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Координатор ключови клиенти

Отговорности:

-Изготвя график за изпълнение на възложените дейности от клиенти, както и следи спазването му;
-Разработва документацията за целите на изпълнение на проекта, като следи да са спазени изискванията на клиента и стандартите на компанията за качество и безопасност;
-Следи за осъществяването на всички услуги на територията на клиент/и, според разписаните договорни отношения между клиент/и и компанията;
-Изготвя оферти, справки и отчети за клиентите;
-Изгражда и поддържа отлична репутация на бранда;
-Отговаря за обобщаването и фактурирането на услугите за съответния клиент.

Изисквания:

-Предишен опит на подобна позиция би се счел за предимство;
-Средно или висше техническо образование - Строителство на сгради и съоръжения - би се счело за предимсвто;
-Внимание към детайлите - осигуряване на най-висок стандарт във всички области на ролята;
-Добро владеене на английски език;
-Шофьорска книжка;
-Отлични компютърни умения Microsoft Office, Excel.

Фирмата предлага:

-Много добро възнаграждение;
-Социален пакет - ваучери за храна;
-Атрактивна бонусна схема;
-Стандартно работно време.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.09.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК