Специалист ТРЗ- София

Поради разширяването на дейността на наш клиент, бързоразвиваща се софтуерна компания, търсим:

Специалист ТРЗ

Основни отговорности и задължения:

* Администриране на работни заплати;
* Работа със специализиран софтуерен продукт за РЗ;
* Изготвяне на декларации към НАП и НОИ, справки за НСИ, подаване на болнични листа в НОИ;
* Изготвяне на служебни бележки и справки.

Изисквания за заемане на длъжността:

* Професионален опит като специалист ТРЗ минимум 1 годинa;
* Компютърна грамотност: Отлична компютърна грамотност – Работа със специализиран софтуер и MS Office пакет (отлично ниво на владеене на excel);
* Професионални качества: Изключителни познания в трудовото и осигурително законодателство, Умения за приоритизиране на задачите, Умения за управление на времето и спазване на срокове;
* Личностни качества: Способност за работа под напрежение, аналитични умения, лоялност и адаптивност.

Компанията предлага:

* Отлични условия на труд;
* Конкурентно заплащане;
* Стандартно работно време – от понеделник до петък, от 09.00 до 18.00 ч.;
* Екипна атмосфера;
* Комуникативно и удобно работно място.

Ако смятате, че тази позиция Ви дава възможност да се изявите и отговаряте на горепосочените критерии, моля изпратете своето CV, като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

24.09.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК