Ръководител отдел Организация/ Заместник-управител- Стара Загора

Описание

НАПРАВЕТЕ КАРИЕРА С HomeMax в гр.Стара Загора!

В успешните фирми работят успешни служители!

За да подпомогнем мениджърския екип на магазин HOMEMAX в гр.Стара Загора, търсим мотивиран и ангажиран кандидат за позицията:

Ръководител отдел Организация/ Заместник-управител

Основни задължения за длъжността:
• Управлява всички процеси във връзка с ефективната работа на отдела, за който отговаря
• Организира и управлява административното функциониране на магазина
• Ръководи и контролира дейността на отдели „Обслужване на клиенти и администрация" „Прием" и „Каси“
• Работи за реализиране на фирмените цели и политика
• Участва в подбора, обучението и развитието на персонала
• Замества Управителя на магазина

Подходящият кандидат :
• Минимум 2 години опит на ръководна административна позиция в търговията
• Организира и управлява поверения му екип
• Високо ниво на организаторски компетенции
• Висока степен на мотивация, ангажираност и насоченост към резултатите
• Ориентираност към клиентите и административното обслужване
• Готовност за взимане на решения и поемане на отговорност

ПРЕДИМСТВО Е ОПИТЪТ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ.

Ние предлагаме:
• Атрактивно заплащане и добър социален пакет
• Допълнително, ваучери за храна на стойност 200 лв.
• Самостоятелно ръководене на голям екип
• Възможност за професионално израстване
• Предизвикателна и динамична работна среда
• Карта за отстъпка в обектите на дружеството
• Възможност за участие в програма Multisport

Ако желаете да бъдете част от един сплотен екип и да се развивате динамично, изпратете Вашата автобиография он-лайн или на място в магазин HOMEMAX гр.Стара Загора, ул. Св. Патр. Евтимий 66, бюро Информация, на вниманието на Управител.
Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати, за да насрочим среща.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

09.11.2022

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК