Продуктов мениджър в дирекция Методология и развитие събиране на вземания- София

Описание

Основни задължения:
Изготвяне, актуализиране, внедряване и контролиране на спазването на методология, указания, стандарти, модели за събиране на просрочени вземания в управлението
Създаване на вградени мениджмънт контроли за по–ефективно управление на представянето на служителите в управлението
Текущо анализиране на процесите по събиране на кредити в различните етапи и предлагане на мерки за подобряването, оптимизирането и автоматизирането им
Предложение относно дефиниране, извършване на селекция и изготвяне на критерии за подбор на вземания за кампании/ цесии с цел увеличаване събираемостта на вземанията, вкл. и отписване
Изготвяне критерии за селектиране на портфейли от проблемни кредити на физически лица за възлагане за управление на външни фирми
Идентифициране на нуждите и необходимостта от провеждане на обучения и/или коучинг сесии на служителите, ангажирани в процеса на управлението на просрочени вземания от физически лица
Подготвяне или актуализиране на обучителни материали, програми, планове и модели за обучение, вкл. и провеждане на обучения на служителите
Изготвяне на предложения за създаване и/или промяна на мотивационна схема на служителите в Управлението.

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – висше, образователно-квалификационна степен бакалавър, специалност с икономическа насоченост
Професионален опит – минимум 2 (две) години трудов стаж в банковата/финансовата сфера, предимство е в звена, извършващи кредитиране на граждани и/или събиране на просрочени задължения
Теоретически и практически познания в областта на банковото дело
Много добра компютърна грамотност
Ползване на английски език на работно ниво.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност
Възможност за професионално развитие
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати.

Необходими документи за кандидатстване:
Подробна автобиография (CV) с актуална снимка

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

10.11.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК