Маркетинг и Бранд Мениджмънт стажант

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е установен лидер в сферата на бързооборотните стоки, предлагаща разнообразни продукти, които са добре познати и обичани брандове в България и чужбина. Компанията предлага страхотни възможности за професионално развитие и приятелска работна среда.

За тях в момента търсим амбициозен, проактивен и целеустремен кандидат, който да се присъедини към Маркетинг отдела им на позиция:

Отговорности и задължения:
⭐Подпомагане на старши Бранд мениджър в текущи проекти свързани със стратегията по лансиране на нови продукти и маркетингови стратегии за позиционирането им;
⭐Изготвяне на пазарни и маркетингови проучвания;
⭐Вземане на участие в генерирането на идеи за развитието на брандовете;
⭐Изпълняване на административни задачи, свързани с дейността;
⭐Сътрудничество с други отдели в компанията и външни партньори.

Компанията предлага:
⭐Много добро твърдо месечно възнаграждение;
⭐Богат пакет социални придобивки;
⭐Безсрочен трудов договор;
⭐Възможност за пълно и непълно работно време;
⭐Гъвкаво работно време;
⭐Фитнес в офис сградата;
⭐Възможност за развитие.

Изисквания към кандидатите:
⭐Релевантно образование със специалност Маркетинг, Икономика и/или Бизнес и др.;
⭐Отлични комуникационни умения;
⭐Английски език на много добро ниво – В2;
⭐Умение за работа с Microsoft Office – Excel, Power Point;
⭐Проактивност в изпълнението на поставените задачи;
⭐Умение за работа в екип и желание за развитие.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

24.11.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК