Google Ads специалист

Optimysticа е водеща компания в една от най-бързо развиващите се сфери в бизнеса – именно IT услугите. От 2006 г. Optimysticа извежда сайтовете на клиентите си на първо място в Google, с цел да увеличат значително продажбите си.

Optimystica е компания, която е популярна не само в България, но и в още 11 други държави. Получихме и признание от независим сайт, който поставя Optimystica на първо място сред сайтовете, класиращи се най-добре и по най-много думи, свързани с SEO.
Защото ние знаем къде може да скриете труп. И това става на втора страница в Google!

Ако искаш и ти да станеш част от света на дигиталния маркетинг, ние те приветсваме.

Отговорности:
- Създаване и управление на Google Ads кампании за България и чужбина;
- Създаване и настройване на профил в Google Ads;
- Поддържане и оптимизиране на съществуващи кампании;
- Създаване на рекламни текстове;
- Проучване и анализиране на ключови думи за отлични резултати на кампаниите;
- Следене реализациите на рекламни кампании;
- Управляване и разпределяне на рекламен бюджет;
- Анализиране и поддържане на кампаниите;
Ние предлагаме:

- Разнообразни проекти;
- Въвеждащо и периодично обучение;
- Офис в централната част на София с панорамна гледка към града и Витоша;
- Служебен лаптоп;
- Работа в млад и мотивира екип от специалисти;
- Тиймбилдинг активности с колегите;

Когато започнем съвместна работа, Вие ще се запознаете с нас – Милена, Диляна, Камелия, Влади, Чочо, Ради, Дариа, Георги, Момчил, Яна, Боян, Тео, Диана, Дени, Светльо, Иво, Васко, Илиана, Мартина и Ясмина. Тогава сами ще разберете кой от нас е Проджект мениджър, SEO оптимизатор, копирайтър, програмист, web developer, специалист в социалния маркетинг, търговски представител и консултант.
Свържете се още днес с нас и започнете своето пътешествие в света на Optimystica!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

06.01.2023

Организация:

Franchising BG

Детайли за организацията:

Повече информация за Franchising BG може да получите ТУК