Оперативен директор – бизнес развитие

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за наш клиент, специализирано производство, търсим опитен и мотивиран професионалист за позиция: Оперативен директор – бизнес развитие

Основната цел на ролята е много ключова, тъй като ще отговаря за оперативната работа в производството и търговското развитие на компанията.

Отговорности:

• Участва в изготвянето на стратегията и приоритетите на компанията;
• Открива нови клиенти и възможности за развитие на производствената дейност;
• Организиране и участие в срещи, преговори и активна работа с настоящите клиенти на компанията;
• Отговаря за качеството на произведените детайли и спазването на крайните срокове;
• Изготвяне на периодични анализи и планове за постигането на определените цели пред компанията;
• Ежедневна комуникация с всички отдели в компанията;

Компанията предлага:

• Много добри условия за работа и професионално развитие в сплотен екип от професионалисти;
• Конкурентно възнаграждение с бонуси за постигнати резултати и растеж;
• Дългосрочност и коректност в трудовите отношения;
• Служебен автомобил;
• Допълнителни социални придобивки;

Изисквания:

• 3-5 години опит в сферата на B2B продажбите;
• Добро владеене на Английски език – работно ниво (писмено и говоримо);
• Висше образование;
• Опит в управлението на хора и процеси;
• Много добри търговски умения (комуникация с клиенти, преговори, cold calling);
• Про-активност, отговорност и възможност за спазване на крайни срокове;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Петрич

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

20.01.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК