Facebook маркетинг специалист

Над 80% от бизнеса по света има физически и онлайн магазин, като процентът на фирмите, които мигрират изцяло онлайн, продължава да расте. В тази дигитална ера ние Ви предлагаме възможността да бъдете Facebook маркетинг специалист във водеща фирма за оптимизация на интернет сайтове и онлайн магазини, предлагаща услуги на пазара от 15 години.

Ние сме Optimystica. Извели сме над 3000 страници от 350 сайта на Първо място в Google, а Facebook рекламата, която правим за тях, излиза само по 2-3 долара на продажба. Optimystica е на първо място в класирането на SEO фирмите в България провеждано от сайта top-seo site. Ние знаем къде може да скриете труп. И това става на втора страница в Google!

Отговорности:
- Създаване и публикуване на съдържание на фирмени Facebook страници с различна тематика;
- Създаване на разнообразни рекламни кампании с цел постигане на предварително заложени цели;
- Подбор на подходящи изображения за публикации;
- Създаване и управление на бизнес инструменти за рекламиране във Facebook ;
- Създаване на месечен отчет за постигнати резултати и предложения за оптимизиране на рекламния бюджет;

Ние предлагаме:
- Разнообразни проекти;
- Офис в централната част на София с панорамна гледка към града и Витоша;
- Служебен лаптоп;
- Работа в млад и мотивира екип от специалисти;
- Тиймбилдинг активности с колегите;

Когато започнем съвместна работа, Вие ще се запознаете с нас – Милена, Диляна, Камелия, Влади, Чочо, Момчил, Радина, Боян, Тео, Дени, Светльо, Иво, Васко, Илиана, Мариан, Жоро, Мартина, Дариа, Яна и Ясмина. Тогава сами ще разберете кой от нас е проджект мениджър, SEO оптимизатор, копирайтър, програмист, web developer, специалист в социалния маркетинг, търговски представител и консултант.

Ако позицията представлява интерес за Вас, може да изпратите вашата кандидатура!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

24.02.2023

Организация:

Franchising BG

Детайли за организацията:

Повече информация за Franchising BG може да получите ТУК