Сътрудник в отдел Маркетинг

За компанията:
ОТС е Акредитиран орган за сертифициране на системи за управление по международните стандарти ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 39001, ISO 27001, ISO 22000 и е Нотифициран орган за оценка на съответствието на строителни продукти, радиосъоръжения и електромагнитна съвместимост.

1. Задължения и отговорности.

- Осъществява връзки, поддържа кореспонденцията между ОТС България ЕООД и оценителите, експертите;
- Поддържа кореспонденцията на ОТС България ЕООД с български и чуждестранни партньори; търси нови партньори.
- Съхранява и предоставя комплект документи на оценителите при подготовката им за провеждане на оценки;
- Съхранява плановете, докладите и други документи на оценителите и ги предоставя на заявителите;
- Работи с фирмена електронна поща и документация; прави преводи, изготвя писма и кореспонденция;
- Провежда срещи с партньори и заявители, вкл. онлайн.

2. Изисквания.

- Висше образование;
- Владеене на английски език – работно ниво, писмено и говоримо;
- Компютърна грамотност – MS Office (Excel, Word);
- Способност за ефективно организиране на работата;
- Отговорно отношение към поставените задачи;
- На работното място не се пуши.

3. Нашите задължения и предложения към вас.

- Трудов договор и дългосрочна заетост;
- Офисът на фирматa е в гр. София, идеален Център - ул. "Христо Белчев"р в близост до метростанция Сердика;
- Фирмено обучение и повишаване на квалификацията;
- Пълен работен ден – от понеделник до петък;
- Работно време от 8:45 ч. до 17:30 ч.

Ако предлаганата от нас позиция представлява интерес за Вас и считате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете актуална автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурата ви ще бъде разглеждана при строга конфиденциалност. Личните ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване на Закона за защита на личните данни. При всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Изпращайки кандидатурата си, вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните ви данни за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Христо Белчев № 12

Дата:

12.05.2023

Организация:

OTC България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за OTC България ЕООД може да получите ТУК