Офис Асистент с английски език

В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата
при намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С
гордост можем да кажем, че вече 17 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най- добрата
версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за бизнеса им. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се разраства, което остава нашата най-
голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – водеща компания, специализирана в цялостното проектиране и
изграждане на промишлени обекти, търсим опитен и отговорен Офис Асистент. Ако сте човек с внимание към детайла, добри комуникационни умения и желаете да се развивате в динамична работна среда, тази позиция е подходяща за вас.

Основни задължения:
Организиране и поддържане на документалната база на офиса
Приемане и обработка на входяща и изходяща кореспонденция
Координация на срещи, телефонни обаждания и вътрешни комуникации
Поддръжка на офис консумативи и оборудване
Посрещане на клиенти и посетители
Работа с офис техника и софтуер (Microsoft Office и др.)

Изисквания:
Средно или висше икономическо образование
Отлични организационни умения
Добра компютърна грамотност (MS Office, интернет)
Добри комуникационни умения
Предишен опит на подобна позиция
Английски език на работно ниво

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата автобиография (Не забравяйте да посочите референтен
номер на обявата r_МА_OA).
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

18.09.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК