Специалист Дигитален Маркетинг

За наш клиент търсим да назначим Специалист Дигитален Маркетинг.

Изисквания към кандидата:
• Опит с Google, Facebook и MS Office;
• Английски език на работно ниво;
• Проактивност, инициативност и самостоятелност в процеса на работа;
• Опит с платформата WordPress - предимство;
• Владанеене на Photoshop и Canva - предимство;
• Висше образование в областта на маркетинга - предимство.

Основни задължения:
• Разработване, поддържане и актуализиране на съдържание в социалните мрежи;
• Създаване, управление, поддържане и анализиране на рекламни кампании;
• Проучване на потенциални клиенти;
• Колаборация с търговския отдел за постигане на по-добри резултати.

Фирмата осигурява:
• Възможност за професионално развитие;
• Висок стандарт и условия на работа в среда на позитивно отношение;
• Съвременен подход и отношение към служителите;
• Допълнителна медицинска застраховка;
• Изрядни трудово правни отношения и реални осигуровки;
• Служебен телефон и лаптоп;
• Допълнително обучение.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: +359 886 006 862 - Николай Стоянов
Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3500 лева на месец

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

03.07.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК