Онлайн Хост Асистент (без опит)

В Астреа Рикрутмънт ЕООД сме ангажирани с превръщането на предизвикателствата при намирането на нова работа в вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С гордост можем да заявим, че тази година празнуваме 17 години в бизнеса, като сме сред най-добрите в сферата на подбора на персонал. Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да станат най-добрата версия на себе си. Участваме в развитието на много български и международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за техния бизнес. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да расте, оставайки нашата най-голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти – международна компания, предоставяща цялостни дигитални решения, търсим уверени, млади и енергични хора за ролята на Онлайн Хост Асистент (без опит).

Основни задължения и отговорности:
Асистиране на Водещия на Онлайн Игри чрез разбъркване на картите за играта;
Осигуряване на безпристрастен и непредсказуем процес на разбъркване;
Гарантиране, че всички процеси на разбъркване отговарят на регулациите за игри;
Тясно сътрудничество с водещия на играта, за да се осигури съответствие с изискванията на играта;
Гарантиране, че процесът на разбъркване не нарушава хода на играта.

Изисквания:
Основно ниво на владеене на английски език;
Силен фокус върху точността и прецизността;
Увереност пред камера и професионално поведение;
Внимание към детайлите и способност за спазване на правилата на играта;
Гъвкавост в работното време, включително работа на различни смени.
Нашият клиент предлага:
Работен график на смени с възможности за работа на непълно работно време;
Позиция на пълен работен ден в динамична и подкрепяща работна среда;
Здравна застраховка, включително стоматологична и зрителна грижа, плюс спортна карта;
Конкурентно възнаграждение с допълнителни възможности за заработка за нощни смени, уикенди и празници;
Цялостни програми за въвеждане и обучение за всички служители;
Удобно разположение близо до обществения транспорт, като разходите за картата за градски транспорт са напълно покрити.
Ако се чувствате развълнувани и уверени, че сте перфектният кандидат, насърчаваме ви да направите следващата стъпка. Моля, изпратете ни подробното си CV на английски език, когато имате възможност. (Не забравяйте да включите референтния номер SM_AOGH).

Уверяваме ви, че ще се свържем незабавно с кандидатите, чиито профили отговарят най-близо на нашите изисквания. Вашата поверителност е от най-голямо значение за нас и цялата ви информация е защитена в съответствие с регламентите на Комисията за защита на личните данни (Астреа Рикрутмънт ЕООД, рег. № 1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

22.08.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК