ОРГАНИЗАТОР ЗА ОТДЕЛ "КРОЯЛНА"

АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД лидер в подбора на персонал на територията на
гр. Пазарджик съвместно фирма клиент е водеща фирма в областта на текстилното производство с холандско участие с награда от Министреството на труда и социалната политика за "Работодател на годината" търсим мотивиран кадър за поциция: Организатор за отдел "Кроялна"

Описание на позицията:

- Координира технологичния процес;
- Определя разходни норми при производството;
- Координира всичко отдели на фирмата: кроялна, шивалня и пакетаж;
- Координира спазване на изискванията по ISO;
- Отговаря и за координацията на външни услуги към производтсвения процес;
- обучава персонала при процесите на производството
- разкрой, различава материите

Изисквания:

Отлично познаване на технолигичния процес;
Образование в областта на текстилното производтсво;
Минимум 1 година в производството на текстилни изделия;
Отлични организаторски умения;
Лоялност и коректност;
Ефективност и бързина при поставени срокове за изпълнение

Други (бонуси, дивиденти):

Опит в динамнично развиваща се компания;
Отлични условия на работа
Атрактивно възнаграждение
Работно време: 08.00 - 17.00 ч.
Заплата 600 лв. /чисто/ стартово
Събота и Неделя се почива

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Пазарджик

ул. "Пловдивска" 13, тел. 0893412221, Пазарджик 4400, Пазарджик

Дата:

10.09.2014

Организация:

АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД може да получите ТУК