СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР /ИНСТАЛАЦИЯ И ПОДРЪЖКА/

АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД лидер в подбора на персонал на територията на гр. Пазарджик съвместно със свои клиент
столична фирма с бъдещо представителство в гр. Пазарджик в сферата на търговията с машини търсим мотивиран
кадър за позиция: СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР /ИНСТАЛАЦИЯ И ПОДРЪЖКА/

Описание на длъжността
ОТГОВОРНОСТИ:

* Профилактика, сервиз и ремонт на апаратура и оборудване;
* Монтаж и пускане в експлоатация на апаратура и оборудване;
* Консултира настоящи и потенциални клиенти при възникване на технически въпроси;
* Оказва помощ и консултация при заявки за продажба на резервни части;
* Води техническа кореспонденция с фирмите производители, относно въпроси, свързани с поддръжката и сервиза на
апаратурата;
* Води, управлява и поддържа документацията свързана със сервизната дейност.

Компанията предлага
* Работа в престижна компания с екип от професионалисти;
* Възможност за професионална изява и развитие;
* Квалификационни курсове в страната и чужбина;
* Атрактивен социален пакет и възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.

Изисквания към кандидата

* Висше или средно образование – специалност техника; електроника; автоматика; електротехника;
* Компютърна грамотност – MS Office.
* Опит и познания хидравлика,пневматика, мотори, двигатели, настройки, КИП и А
* Английски език – много добро ниво
* Опит с апаратура;
* Опит - минимум 1 г.;
* Технически, организационни и комуникативни умения;
* Умение за решаване на проблеми и работа под напрежение;
* Възможност за чести командировки.

Автобиография, снимка и мотивационно писмо изпращайте на адрес: email

Интервюта ще бъдат проведени само с предварително одобрените по документи кандидати.
Лиценз № 923 до 2013 год

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Проектиране

Населено място:

Гр. Пазарджик

ул. "Пловдивска" 13, тел. 0893412221, Пазарджик 4400, Пазарджик

Дата:

10.09.2014

Организация:

АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД може да получите ТУК