ТЕКСТИЛЕН ТЕХНОЛОГ

За наш клиент, във връзка с откриването на нова производствена база, търсим да назначим: ТЕКСТИЛЕН ТЕХНОЛОГ

Задължения:
- Организира и ръководи дейността в цех Текстилно производство
- Координира и следи за прилагането на стандартите за качество и организация на работа
- Отговаря за стриктното спазване на технологичния процес и качеството на крайния продукт
- Ръководи екип
- Работи под прякото ръководство на Началник цех

Изисквания:
- Образование: /средно-специално/технология на облеклото
- Професионален опит е предимство
- Организационни умения
- Умение за работа в екип

Компанията предлага:
*Отлични условия на труд;
*Възможност за професионална реализация и развитие в динамична мултинационална среда; *Много висока степен на самостоятелност, интензивни фирмени обучения, отлично и атрактивно възнаграждение
Възможност да докажете и развиете уменията си в голяма компания със стабилни позиции на световния пазар.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пазарджик

ул. "Пловдивска" 13, тел. 0893412221, Пазарджик 4400, Пазарджик

Дата:

17.06.2016

Организация:

АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за АПП РЕСПЕКТ КОНСУЛТ ООД може да получите ТУК