МЕХАНИК

Описание

ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше или средно техническо образование;
- Стаж на съответната длъжност в производствено предприятие - мин. 5 г.;
- Отговорност, организираност, лоялност.

ОТГОВОРНОСТИ :
- Извършва ремонт и поддръжка на промишлено оборудване;
- Поддържа в изправност и осъществява периодична профилактика на машините и съоръженията;
- Изготвя ремонтни карти за извършената дейност и дава заявки за необходимите резервни части.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Възможност за работа в динамична среда.
- Дългосрочни трудови взаимоотношения.
- Стимулиращо заплащане, обвързано с уменията и компетенциите.

Работното място е в гр. Аксаково

Моля, кандидатствайте като изпратите актуална автобиография със снимка на: hr@varnapack.com
Само одобрените по документи кандидати, отговарящи на посочените изисквания ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични по смисъла на ЗЗЛД и всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

16.04.2014

Организация:

САКМАРКЕТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за САКМАРКЕТ ЕООД може да получите ТУК