ТЕХНОЛОГ

Фирма работеща в сферата на хлебопроизводството търси да назначи: ТЕХНОЛОГ ПРОИЗВОДСТВО. Работно време на смени 2/2. Работно място гр. Божурище /5 км. от гр. София - наличен софийски градски транспорт/.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ и ОТГОВОРНОСТИ:

- Ръководене, координиране, организиране и контролиране дейностите по технологичното и организационно развитие на производството;
- Осигуряване технологичната подготовка на производствената дейност;
- Координиране взаимодействието на работниците по технологичния цикъл на производството;
- Решаване на текущи технологични производствени въпроси;
- Контролиране качеството на входните суровини и готовата продукция;
- Организиране, разпределяне и контролиране работата на работниците в производствената смяна;
- Въвеждане и обучаване на новопостъпили работници;
- Работа по утвърдени процедури и технологични инструкции;
- Участие във взимането на решения относно цялостния технологичен процес в производството.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Висше образование - със специалност хляб и хлебни изделия;
- Опит на подобна позиция е предимство;
- Компютърна грамотност – MS Office, Internet;
- Готовност за взимане на решения, лоялност, отговорност, умения за работа в екип, комуникативност, стремеж към самоусъвършенстване, желание за обучение и развитие.

В случай, че отговаряте на изискванията и нашето предложение Ви допада, очакваме Вашите документи за
кандидатстване (автобиография и актуална снимка).
Всички документина кандидатите са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.
Първоначален подбор ще бъде извършен по документи. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

15.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК