ОБЩИ РАБОТНИЦИ И ОПЕРАТОРИ НА МАШИНИ В ПРОИЗВОДСТВ

Агенция "Експерт" търси за свой клиент - ОБЩИ РАБОТНИЦИ И ОПЕРАТОРИ НА МАШИНИ В ПРОИЗВОДСТВО

Изисквания и Отговорности:

- Завършено средно образование;
- Опит в производство на машини е предимство ;
- Прецизност в работата;
- Внимание към детайлите;
- Отговорна и организирана личност;
- Възможност за работа на три смени по 8 часа;
- Ръчна работа и на машини ;

Компанията предлага:

-Трудов договор, осигуряване на реална заплата и пакет от социални придобивки;
-Работно време - на 3 смени по 8 часа , по график ;
-Осигурен транспорт в рамките на града и храна по време на работа;

За кандидатстване моля изпратете автобиография и актуална снимка .

Агенция за подбор на персонал "Експерт" с Лиценз № 1569 валиден от 28.03.2013 до 28.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. гр.Стара Загора

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК