Техник, механик – производствено оборудване

Описание

Изисквания:
Средно образование;
Умение за работа с техническа документация – чертежи, таблици за допуски и др.;
Сръчност, отговорност, умения за работа в екип.
Отговорности:
Монтира/демонтира инструменти по преси;
Настройка на инструменти и преси;
Поддръжка на инструментите, извършване на планови и извънредни ремонтни дейности;
Попълване на необходимата документация за извършените дейности и отчет към ръководството.
Моля изпратете Вашата автобиография като посочите работата, за която кандидатствате, най-късно до 23.05.2014 г.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Фирмата гарантира запазване на предоставената информация.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Специални умения:
Умение за работа с техническа документация – чертежи, таблици за допуски и др.; Сръчност, отговорност, умения за работа в екип.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

с. Царацово

Дата:

23.04.2014

Организация:

"Туристстрой-Царацово" ЕООД

Повече информация за "Туристстрой-Царацово" ЕООД може да получите ТУК