ГОТВАЧ

Описание

Отговорности:

- Цялостно управление и контрол на качеството на работата;
- Строго наблюдение и контрол на разходите;
- Подготвяне на различни периодични справки за нуждите на компанията;
- Комуникация и координация с управлението в компанията.

Одобрените кандидати ще бъдат назначени веднага.
Може да кандидатствате и като се обадите на тел: 0895713707

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Профил:

Специални умения:
- Опит на подобна позиция; - Умение за общуване с клиенти и персонал; - Отговорност, лоялност.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1500 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Габрово, ул. Младост 4

Дата:

02.06.2015

Организация:

Шест плюс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Шест плюс ЕООД може да получите ТУК