АГРОНОМ

Описание

Винарска изба търси да назначи АГРОНОМ.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Ръководство процеса на обработването на земи в района на винарската изба;
• Наблюдава, анализира и организира процеса по обработването на земите;
• Предложения на идеи за оптимизация между отделните звена, за по-добра координация на екипите, както и за съблюдаването на административните изисквания и документацията, свързани с дейността.

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

• Висше образование - агроном в областта на селското стопанство;
• Опит на същата длъжност;
• Шофьорска книжка - кат.В;
• Способност за наблюдение и анализиране;
• Добри технически умения;
• Активна, динамична и организирана личност;
• Умение за работа в екип.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

• Работа по трудов договор;
• Възможност за реализация на Вашите амбиции и способности.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Регистрация в МТСП N1605 от 12.06.2013, валидна до 12.06.2018г

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Производство
Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. гр.Пловдив

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

15.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК