ОПЕРАТОР на флексопечатна машина

Печатница, търси да назначи ОПЕРАТОР на флексопечатна машина.

Задължения и отговорности:
-Подготвя и извършва настройка на машината за ежедневната й работа;
-Отговаря за техническата поддръжка на флексопечатната машина;
-Поддържа производствения ритъм на машината с цел оптимален обем готова продукция;
-Контролира нормалното функциониране и правилната експлоатация на машината.

Изисквания:
-Завършено средно техническо образование - механотехникум, ел.техникум и др.;
-Професионален опит - не е задължително условие, осигурява се обучение.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Регистрация в МТСП N1605 от 12.06.2013, валидна до 12.06.2018г

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. гр.Пловдив

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

28.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК