Продавач консултантка в маг. за ВиК и Отопление

Описание

Утвърдена фирмата
"СИНАЯ - 90" ЕООД е създадена края на 1989г.
и е специализирана в
ВиК услуги, монтаж ВиК мрежи и съоръжения
и Отопление.

Както и три магазина
за продажба на материали за ВиК и Отопление.

 За нуждите на своите
магазини Фирмата търси да назначи:

 Продавач консултанти с опит min 5год. на
възраст за жени от 35 до 45год. с амбиции и с желание за работа. Кандидата
трябва да е олицетворение на професионализма и коректността, т.е. за да
помогнеш на себе си, трябва да работиш с хората от фирмата за повишаване на собственото
си благосъстояние.

Основни задължения/Изисквания:

- Средно образование
- Софийски жители

- Кандидтката трябва
да може да вдигне със своя колежка един моноблок. Кандидатите не трябва да имат
заболявания които им пречат да вдигнат max голямата за нашите магазини тежест
МОНОБЛОК  С  ПОМОЩТА
НА  СВОЯ  КОЛЕЖКА.

- Изключително
внимание към качеството на работата и към детайлите.

- Работа по трудов
договор на пълно, работно време от понеделник до петак от 09,00ч. до 18,00ч. в
събота от 09,00ч. до 16,00ч..

- Адаптивност,
мотивираност, отговорност, безрезервна лоялност към фирмата.
- Отговорност и умения за работа в динамична работна среда.

- Обгрижване на НЕГОВО  ВЕЛИЧЕСТВО КЛИЕНТА.
- Умение за бърза и точна работа с богат асортимент от материали.
- Чисто съдебно минало.
- Поемането на нови отговорности и умението да избира приоритетите в работата
си, води до увеличение на заплатата, т.е. на стимулите.
- Отговорна и организирана личност.
- Комуникативност и умения за работа в екип.

- Организираност и
прецизност при изпълнение на задълженията.

Заповядайте в ф-мата
на долния адрес за да попълните типова бланка CV(една страничка).

тел. за контакт  02/828 08 64,       089/575 44 25,    087/873 33 07

ул. „Димитър
Петков”  бл.72 вх. 2  маг. за ВиК и Отопление ”КАНЕЛКАТА”

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Производство
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

05.10.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК