Складов работник Кауфланд, Билла, Теско за Чехия

Набираме складови работници и електрокаристи за веригите магазини Кауфланд, Теско, Билла, Пенни Маркет. Работата не е сезонна а постоянна и търсим сериозни и отговорни хора. Не е задължително владеенето на език. Получавате 100% гаранция за сигурност и коректност от наша страна. Фирмата е със седалище ЧЕХИЯ, Praha, Široká 96/9, PSČ 110 00
Изисквания:
• Възраст – до 50 год.
• Умения и желание за работа в екип
• Организираност, експедитивност и отговорно отношение към работата
• Готовност за работа в динамична среда
Вашите задължения ще са:
• Окомплектоване и стиковане на артикули
• Изпълнение на други задължения, свързани с длъжността
• Организация и подреждане на складовото пространство
• Приемане и изпращане на стоките в и от склада
• Товаро-разтоварна дейност с машинни съоръжения ( електрокар, ел. палетни колички )
• Следите и отговаряте за изрядния външен вид на приеманата или изпращана стока.
Ние Ви предлагаме:
• Добро възнаграждение - 815 ЕВРО месечно възнаграждение
• Работа на трудов договор
• Осигуряване според изискванията на чешкото законодателствo
- осигурена квартира
- всекиседмични аванси до заплата.
Тел: 0896 14 05 01, 0879 607 892, 0877 504 258, 0893 27 21 83

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1650 лева на месец

Категория:

Производство
Работа в чужбина

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

Praha, Široká 96/9, PSČ 110 00

Дата:

02.06.2015

Организация:

Sculpt s.r.o.