Складов работник- товаро разтоварна и помощна дейност

Международна компания, водещ вносител на аутлет дрехи, търси да назначи служители на позиция - Складов работник.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Извършване на товаро – разтоварни дейности с мотокар или ръчно;
• Безопасно и организирано товарене, транспортиране и разтоварване на стоки и материали според установените в компанията процедури;
• Асортиментно подреждане на стоките / материалите с цел оптимално използване на складовите и производствените площи;
• Отговорност за техническата изправност и правилната експлоатация на мотокара.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Средно образование;
• Свидетелство за придобита правоспособност „Водач на електрокари и мотокари в предприятията“ се счита за предимство
• Професионален опит в управлението на мотокар и/или електрокар – минимум 1 година;
• Работа на смени.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работа в утвърдена компания при здравословни и безопасни условия на труд;
• Мотивиращо възнаграждение и обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Пакет от социални придобивки, в т.ч. ваучери за храна;
• Работна седмица - понеделник до петък

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография;
• Копие на свидетелство за придобита правоспособност „Водач на електрокари и мотокари в предприятията“, ако разполагате с такова

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1100 лева на месец

Категория:

Производство
Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Банско, ул Неофит Рилски 5

Дата:

03.08.2016

Организация:

Текспорт Трейдинг