ВОДАЧ /ОПЕРАТОР/ ОТКРИТА ПЛАТФОРМА С ПОВДИГАЩО УСТРОЙСТВО

Ние сме българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент - водещ производител на азотни и фосфорни торове - набираме отговорни и динамични хора за позицията:

ВОДАЧ /ОПЕРАТОР/ ОТКРИТА ПЛАТФОРМА С ПОВДИГАЩО УСТРОЙСТВО - сезонна заетост

Основни задължения:
- Превозване и товарене на материали и продукция в районите на предприятието.
- Отговаряне за безопасното преместване на материали за производствената дейност.
- Изпълняване на конкретни задачи, възложени от ръководителя, свързани с изпълнение на длъжността.
- Стриктно спазване на вътрешнофирмените правила и стандарти за работа, както и на изискванията по ЗБУТ.

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование.
- Свидетелство за управление на МПС - Категория – C+E.
- Сертификат за Пътно-строителни машини.
- Опит на подобна позиция – предимство.

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение, трудов договор, пълни осигуровки
- Работа на смени по график
- Служебен транспорт за живеещите във: Варна, Галата, Аксаково, Казашка река, Белослав, Тополи, Езерово, Игнатиево, Слънчево, Страшимирово, Повеляново, Девня, Гроздево, Долен чифлик, Дъбравино, Юнак, Синдел, Тръстиково, Блъсково, Провадия, Белоградец, Ягнило, Доброплодно, Добротич, Ветрино, Вълчи дол, Щипско, Суворово, Чернево, Кипра.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, можете да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография чрез бутона "Кандидатстване".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1500 лева на месец

Категория:

Производство
Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

20.05.2015